"Dobre wieści! Przebudowa sztucznej inteligencji za sprawą Tony'ego sprawdza się bardzo dobrze w akcji. Liczba blokujących się Osadników mniej więcej spadła. Jako, że jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, przed wami grupa Osadników jednocześnie budująca trzy domy oraz uzupełniająca kilka składów.Jak widać - jesteśmy już bliżej, niż dalej końca.
 
Następna wersja Alpha
 
Kiedy tylko uporamy się z tym systemem, zostanie wydana kolejna wersja Alpha. Mamy nadzieję, że stanie się to już w tym tygodniu, choć nie wykluczone, że będzie trzeba czekać do początku przyszłego tygodnia. Doszło do drastycznej zmiany Sztucznej Inteligencji - trzeba więc wszystko gruntownie przetestować.
 
Następnymi zadaniami są: naprawienie problemu z dachami i... dodanie możliwości zapisania gry. Naszym celem jest jak najszybszy powrót do regularnego aktualizowania gry. Niestety - zmiana AI była tak rozbudowana, że nijak nie dało się jej podzielić na kilka update'ów.
 
Powrót "Development Streamu"
 
Na prośbę społeczności wracamy do regularnych Live'ów z procesu tworzenia gry na naszym Kanale Twitch. Najbliższa sesja odbędzie się w sobotę, 8 lutego, o godzinie 1:00 czasu polskiego."